water glass

Lai zaudētu svaru ar treniņiem vien nepietiks, ir nepieciešams cieši ievērot arī labus ēšanas paradumus, tai skaitā arī ūdens dzeršanu, jo ūdens ne tikai remdē slāpes, bet palīdz arī uzturēt ķermeni veselīgu un ēst mazāk.

Pirmkārt ūdens liks tev justies piepildītam un tev tik ļoti negribēsies ēst. Tātad ūdens var palīdzēt arī diētas ieturēšanā, atliek vien izdzert glāzi ūdens, kad gribās ēst un uz laiku tu atkal jutīsies paēdis un varēsi turpināt savu dienu, nekrāpjoties savos diētas ieturēšanas plānos.

Otrkārt ūdens arī paātrina tavu metabolismu jeb vielmaiņu, kā rezultātā tavs ķermenis strādā efektīvāk un pārstrādā uzņemto pārtiku efektīvāk, nenoglabājot tik daudz taukus tavā organismā.

Mēs visi noteikti esam dzirdējuši par maģiskajām 8 glāzēm ūdens, kuras vajadzētu izdzert, jo tieši tik daudz ūdens ir nepieciešams cilvēkam patērēt dienā. Taču, lai gan šajā teikumā ir sava patiesība – cilvēkam ir jādzer diezgan daudz ūdens dienā – ne visiem tās būs tieši 8 glāzes, jo mēs visi neesam viena izmēra, garuma un dzimuma.

Optimālo ūdens daudzums būtu izdzert tik daudz unces (1 unce ir 0.029 l) ūdens dienā, cik tu sver mārciņās (1 mārciņa ir 454 g), jo tad tavs ķermenis nebūs izslāpis un tev neradīsies situācija, kad tev gribās ēst, lai gan īstenībā tev vienkārši slāpst.

Ja vēlies zaudēt svaru, trenējies, ēd veselīgi un dzer daudz ūdens. Šī maģiskā kombinācija no trīs elementiem ir pārbaudīta un noteikti garantēs rezultātus!

Pievienot komentāru