nauda

Liekā svara samazināšana nav ne viegls, ne lēts process, un dažnedažādākās diētas, trenažieru zāles abonements, vai vienkārši veselīgas patikas iegāde noteikti izmaksās dārgāk nekā jūs esat pieraduši ikdienā tērēt pārtikā. Bet vai šāds solis jūs atturēs no veselīgāka dzīvesveida ieturēšanas un sava liekā svara zaudēšanas? Manuprāt, iztērējot pārdesmit latus mēnesī vairāk iegādājoties ekoloģiski tīru pārtiku un neēdot lētajos ātrās ēdināšanas restorānos jums uzlabosies oma, vielmaiņa, garastāvoklis un ar laiku jums arī izdosies zaudēt svaru.

Tad lūk noskaidrosim kādos nolūkos tad visbiežāk nākas tērēt vairāk naudas, kad vēlaties nomest savus liekos kilogramus? Es centīšos uzskaitīt dažas pierastākās un dažas mazāk izmantotas metodes, bet jāatceras, ka ne visas metodes un arī cenas var vienlīdzīgi salīdzināt un nopērkot piemēram trenažieri tas ilgtermiņā būs daudz noderīgāk nekā ņemt trenažieru zāles abonementu, un šādā variantā pat ir ieteicams paņemt kredītu, ja nepietiek naudas jo dažu mēnešu laikā tas atmaksāsies!

Diēta: Diētas ir dažādas, un atšķirībā no tā, ko jūs drīkstat un nedrīkstat ēst arī jūsu tēriņi var pieaugt vai samazināties. Pārsvarā diētas prasa dažādus svaigu augļu sulas, un dažādus eksotiskus ēdienus, kas noteikti būs dārgāki, kā jūsu ierastās maltītes, bet skatoties uz to no tāda viedokļa, ka jums izdosies nomest lieko svaru, tad ,manuprāt, ikviens var atvēlēt mazliet vairāk naudas šādam mērķim!

Trenažieri: Trenažieri un treniņu zāles ir viens no dārgākajiem, bet efektīgākajiem veidiem, kā zaudēt lieko svaru tajā pašā laikā palielinot savu fizisko spēku, izturību un kopējo veselības stāvokli. Trenažieru zāles, vai peldbaseina apmeklējums var izmaksāt no 1 līdz 5 latiem, bet abonementu cenas var variēt no 10 līdz 50 latiem mēnesī ar dažāda tipa plāniem un treneru palīdzību. Savukārt savu trenažieri iegādāties noteikti būs daudz dārgāk, bet jāatceras, ka pēc tam par to nebūs jāmaksā ne kapeikas un pat ja vajadzīgs paņemt naudas aizdevumu tad šis pirkums ātri vien atmaksāsies, jo jums nebūs ik mēnesi jāmaksā par trenažieru zāles apmeklējumu, bet gan nomaksa par savu trenažieri.
PS: Pirms kredīta ņemšanas es ieteiktu salīdzināt visus kredītu piedāvājumus, jo, piemēram, ātrie kredīti ir ļoti labs veids, kā nomaksāt par šādiem pakalpojumiem.

Mazāk pārtikas uzņemšana: Šī ir pavisam savādāka diēta, kā pārējās un šeit jūs varat ēst visu, ko vien vēlaties, bet vienkārši šis viss ēdiens ir jāuzņem mazākos daudzumus. Šis diētas paveids, pat atšķirībā no iepriekšējiem variantiem ietaupīs jūsu naudu nevis tērēs to, bet jāatzīst, ka tas arī ir viens no visgrūtākajiem, jo noturēties ēdot mazāk ir ļoti grūti!

Tauku atsūkšana: Pēdējās un pavisam savādākais variants ir doties pie ārsta uz tauku atsūkšanas procedūru, kur samaksājot naudas summu no pāris simtiem līdz pat tūkstošiem latu jums tiks ar kādu no jaunākajām tehnoloģijām izsūkti vai izdedzināti tauki. Šis variants var būt pieejams ir tikai turīgākiem cilvēkiem, bet tomēr ja runā par naudu un svara zaudēšanu šis ir visātrākais veids, kā to izdarīt!

Pievienot komentāru