Sulu atslodzes diena, atrisina ne tikai daudz problēmu, kuras ir saistītas ar veselību, bet arī palīdz atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Sulas, atstāj ļoti labvēlīgu iespaidu uz cilvēka organismu, bet kā jau visam, arī sulu lietošanai ir savas pozitīvās un negatīvās puses.

Par samērā saudzīgu variantu, mediķi uzskata, sulu atslodzes dienu, kuras laikā jūs lietojat tikai dabīgas, svaigi spiestas sulas.

Sulu mono diēta, atstās pozitīvu iespaidu uz tievēšanas rezultātiem un uz organisma attīrīšanu:

 • Piegādās organismam lielu daudzumu vitamīnu un minerālvielu.
 • Uzlabos sirds – asinsvadu sistēmas darbību.
 • Izvadīs no organisma lieko šķidrumu, toksīnus un kaitīgās vielas.
 • Pazeminās holesterīna līmeni un novērsīs trombu veidošanos.
 • Atjaunos organismu.
 • Savedīs kārtībā zarnu trakta darbību.
 • Samazināsies risks saslimt ar saaukstēšanās slimībām.
 • Uzlabosies pašsajūta, garastāvoklis, pazudīs nogurums.

Neskatoties uz visām labajām sulu īpašībām, tām ir blakus efekts, tāpēc, ne jau visi var ievērot sulu atslodzes dienas. Piemēram, sulu atslodzes dienu nedrīkst ievērot cilvēki ar kuņģa un zarnu trakta slimībām – gastrītu, čūlu, paaugstinātu kuņģa skābi, nieru slimībām, urīna izvadsistēmas slimībām, u. c.

Lai sulu atslodzes diena būtu pēc iespējas efektīvāka, pirms tās, vajag ievērot dažus, vienkāršus noteikumus.

 1. Sulu atslodzes dienai, vajag jau laicīgi sagatavoties, tāpēc nedēļu pirms tās, vajag pāriet uz vieglāku barības ēšanu. t. i., lietot uzturā putras, augļus, dārzeņus, zupas un salātus. Neveselīgos ēdienus no ēdienkartes pilnībā jāizslēdz. Iepriekšējā dienā drīkst ēst tikai putras, augļus un dārzeņus, dzert nesaldinātu zaļo tēju. Brokastīs drīkst izdzert augļu vai dārzeņu sulas glāzi.
 2. Pirms un atslodzes dienas laikā ir jādzer daudz šķidruma, konkrēti, ne mazāk par 1,5 litriem dienā.
 3. Sulu atslodzes dienu vajag ieplānot brīvdienā, lai atrastos mājās un izslēgtu jebkuru fizisko slodzi.
 4. Organisma attīrīšanai un tievēšanai drīkst izmantot tikai mājās pagatavotās sulas, jo no veikalā pirktajām, nav nekāda labuma.
 5. Lai iegūto vēlamo rezultātu, nākamajā dienā nevajag sākt ēst “visu pēc kārtas”, vajag ievērot veselīgas ēšanas principus.
 6. Sulu atslodzes dienā vajag izdzert 2 litrus sulas, 5 – 6 reizēs. Lai atbrīvotos no liekajiem kilogramiem un attīrītu organismu, parasti izvēlās tomātu, ābolu, apelsīnu, bērzu, ķirbju, greipfrūtu vai granātu sulu.
 7. Sulu atslodzes dienu ir ieteicams ievērot vienu reizi nedēļā.

Tomātu sulas atslodzes diena
Tomātu sula satur maz kaloriju un ir ļoti veselīga. Tomātu sula normalizē vielmaiņu, uzlabo zarnu trakta darbību, izvada no organisma lieko šķidrumu. Atslodzes dienai vajag 3 kg tomātu, no kuriem vajag izspiest sulu.
Brokastis: 200 ml tomātu sulas, gabaliņš maizes.
Otrās brokastis: 200 ml sulas.
Pusdienas: 200 ml sulas, neliela porcija rīsu un sautētu dārzeņu.
Launags: 200 ml sulas un ābols.
Vakariņas: 200 ml sulas un 100 g vārītas vistas filejas.

Ābolu sulas atslodzes diena
Ābolu sulas atslodzes diena ir viena no vispopulārākajām, tāpēc, ka āboli ir pieejami visu cauru gadu. Ābolu sula lieliski attīra zarnu traktu, uzlabo vielmaiņu un dot enerģijas pieplūdumu.
Atslodzes dienā jums vajag izdzert 1,5 – 2 l, mājas izspiestas ābolu sulas. Lai dzēriens būtu daudzveidīgāks, varat pievienot burkānu sulu.

Bērzu sulu atslodzes diena
Bērzu sula ir lielisks urīndzenošs, tonizējošs, nomierinošs un imunitāti stiprinošs līdzeklis. Bērzu sula palīdz no organisma izvadīt lieko šķidrumu un kaitīgās vielas.
Atslodzes dienā, jums vajag izdzert aptuveni 2 litrus bērzu sulu. Dienas laikā drīkst ēst tikai dārzeņus un augļus.

Pievienot komentāru