detox udeni

Vasara, kas mūs lutina ar saulesgaismu, siltumu un dažādiem gardumiem dabā, ir īpaši piemērots laiks kokteiļu dzeršanai. Ne jau šādu tādu kokteiļu, bet gan tādu, kas ir gan brīnumaini garšīgi, gan atspirdzinoši, gan organismu attīroši, gan kalorijas sadedzinoši. Kas gan var būt lieliskāks par šādu kokteili? Kā rāda pieredze, 30 dienas lietojot šāda tipa kokteiļus, iespējams ne vien kapitāli attīrīt organismu, bagātīgās devās uzņemot vasaras sniegto labumu vitamīnus, bet arī zaudēt kādu nevēlamu tauku slānīti. Iepazīsties ar šiem kokteiļiem un to funkcijām, izvēlies sev tīkamāko un sāc baudīt jau šovasar, izbaudot arī tā sniegto labumu tavam vienīgajam un neatkārtojamajam ķermenim!

Kokteilis, kā zināms, ir dažādu labumu mikslis jeb maisījums, tomēr turpinājumā aplūkotie dzērieni ir vairāk uzskatāmi par ūdeņiem, jo to pamatā ir ūdens. Ūdens nenoliedzami cilvēka organismam ir vitāli nepieciešams un, kā runā, jo vairāk, jo labāk, tomēr, kā mēs zinām, kas par daudz, tas par skādi, tāpēc pieturēsimies pie teorijas, ka ikvienam cilvēkam ik dienas ir jāuzņem 30 ml ūdens uz katru sava ķermeņa masas kilogramu, piemēram, sverot 65 kg, ir jāuzņem 1,95 l ūdens. Ūdens organismā veic daudz un dažādas funkcijas, par kurām varat lasīt citos informācijas avotos.

It visi šie kokteiļi ir jāgatavo pēc viena principa, proti, 1 – 1,5 litrus ietilpīgā traukā jāielej ūdens, jāpieliek tam klāt attiecīgajās receptēs minētās sastāvdaļas norādītajos daudzumos, jāieliek ledusskapī ievilkties uz 2 – 24 stundām, katru dienu jāizdzer vismaz 2 glāzes. Protams, ja ir vēlme to var dzert arī vairāk. Kad ūdens izdzerts, uz esošajām sastāvdaļām jaunu ūdeni var liet atkārtoti vēl 1 – 3 reizes. Jāatceras, ka ieteicamais šo ūdeņu dzeršanas laiks ir vismaz 30 dienas, lai organisms pagūtu attīrīties un veicināt vielmaiņu.

Melleņu – apelsīnu ūdens:

– 1 apelsīns, 2 saujas mellenes;

– ūdens satur C vitamīnu, šķiedrvielas un antioksidantus.

Citronu – ingvera ūdens:

– 2 citroni, 1 ingvera gabals sprīža lielumā;

– ūdens veicina gremošanu un vielmaiņu, izvada toksīnus.

“Skinny Detox” ūdens:

– 1 laims, 1 citrons, puse gurķa, puse greipfrūta, pāris piparmētras lapas;

– ūdens veicina vielmaiņu, sniedz enerģiju, nomierina iekšējos orgānus.

“Arbūzooo” ūdens:

– 2 šķēles arbūza, pāris piparmētras lapas;

– ūdens satur antioksidantus, aizsargā šūnas, samazina sirds slimību risku, mazina iekaisumus.

“Zemeņu SPA” ūdens:

– 5-10 zemenes;

– ūdens satur daudz vitamīnus, minerālus un antioksidantus, mazina kancerogēno vielu ietekmi, aizkavē ādas novecošanās procesus.

“Fat Burning!” ūdens:

– 5-6 tējkarotes ābolu etiķa, 3 tējkarotes citrona, 3 tējkarotes kanēļa, 1,5 tējkarotes stēvijas vai cita saldinātāja, puse ābola;

– ūdens rada sāta sajūtu, paātrina vielmaiņu, palīdz cīņā ar lieko svaru, sadedzinot taukus.

Ābolu – kanēļa ūdens:

– 1 ābols, 1 kanēļa standziņa;

– ūdens rada sāta sajūtu, paātrina vielmaiņu, palīdz cīņā ar lieko svaru, sadedzinot taukus.

Nobeigumā jāpiemin atsevišķu sastāvdaļu savienojuma funkcijas cilvēka organismā. Proti, zaļās tējas, piparmētras un laima savienojums palīdz dedzināt taukus, uzlabot vielmaiņu un novērst galvassāpes. Gurķa, zemeņu un kivi savienojums palīdz pazemināt asinsspiedienu un uzlabot gremošanu. Gurķa, citrona un laima savienojums palīdz apgādāt organismu ar ūdeni, uzlabot gremošanu un kontrolēt apetīti. Laima, apelsīna un citrona savienojums palīdz uzlabot imunitāti, gremošanu un novērst grēmas.

Pievienot komentāru