Ar diētām parasti asociējas sievietes, jo tieši viņas, sevi var nomocīt līdz nepazīšanai, piemēram, visu nedēļu dzert tikai kefīru un ēst tikai auzu pārslas un tas viss, stiprā dzimuma dēļ. Bet kā uz to reaģē vīrieši? Diemžēl, bet bieži vien “ar alus vēderiņu”. Daudzi uzskata, ka skaistums, tas ir domāts sievietēm, bet īstiem vīriešiem ir jāpelna nauda, un ka viņiem nav laika uzturēt sevi formā. Kaut gan, ne tikai nav laika, bet tas viņiem arī nav vajadzīgs.

Bet, neskatoties uz to, ir izstrādātas diētas, kuras ir paredzētas tieši vīriešiem, arī tādiem vīriešiem, kuri daudz strādā un nav spējīgi veltīt pietiekami daudz uzmanības sev un savai ārienei. Vīrieši, pret diētām izturas citādāk, nekā sievietes, varbūt viņiem ir ļoti grūti tās iesākt, bet ja viņi iesāk, tad sasniedz daudz labākus rezultātus nekā sievietes. Te lielu lomu spēlē gan mērķtiecība, gan neatlaidība, tātad, ja vīrietis ir sācis, viņam ir vajadzīgi rezultāti, bet sievietes, diētas ievērošanas laikā, var izdomāt apēst, piemēram, kaut ko saldu, viņa var atļauties izņēmumus.

Diēta vīriešiem – vienkārši noteikumi
Tātad, vīrietis ir nolēmis ievērot diētu. Ko lai viņš ēd? Pirmkārt, vīrietim ir jāatceras, ka diēta nav badošanās. Vīrietim, kurš ievēro diētu, vajag ēst trīs reizes dienā, ēdiens nedrīkst būt trekns, bet tas nenozīmē, ka tam vajag būt negaršīgam. Brokastīs vajag ēst produktus, kuri satur ogļhidrātus un atbild par enerģiju visas dienas garumā. Pusdienās, būtu vēlams ēst olbaltumvielas, bet vakariņās – atkal ogļhidrātus, tas palīdzēs sadedzināt taukus.

Ir lieliski, ja vīrietis var atrast laiku priekš otrajām brokastīm. Kaut gan par brokastīm to būtu grūti nosaukt, jo šajā laikā var izdzert glāzi tomātu sulas vai kefīra, bet launagā gan, var atļauties apēst kaut ko vairāk – nedaudz vājpiena biezpiena ar smalki sagrieztiem dārzeņiem, var nedaudz apēst kaut ko ceptu un izdzert vāju tēju bez cukura. Kafiju labāk nedzert, bet ja tomēr dzerat, tad ne vairāk par vienu tasīti dienā.

Daudzas dietas pieprasa izsvītrot no savas ēdienkartes ārā gaļu. Tas tik tiešām tā arī ir, būtu labi, ja jūs dietas laikā lietotu zivis ar dārzeņiem, bet tas neattiecas uz vīriešiem, jo viņu darbs, bieži vien ir saistīts ar fiziskām aktivitātēm. Vienīgais, diētas laikā, būtu ieteicams neēst ceptu gaļu un gaļu ceptu apviļātu rīvmaizē vai miltos.

Jāsaka, ka daudzi vīrieši mīl arī iedzert. Diētas laikā no tā vajadzētu atturēties, pirmkārt jau tāpēc, ka alkohols pats par sevi ir kaitīgs, otrkārt tāpēc, ka tas satur “tukšās kalorijas”, kuras uzbudina apetīti un nesagremotās barības dēļ var veicināt vēdera uzpūšanos. Tas nenozīmē, ka diētas laikā vajag vispār atteikties no alkoholiskajiem dzērieniem, tas nozīmē, ka drīkst atļauties mazliet degvīna vai pokālu vīnu, alu – ne vairāk kā 2 reizes nedēļā.

Tie vīrieši, kuri strādā smagu fizisku darbu dienas laikā drīkst apēst ne vairāk par 2000 kilokalorijām dienā, bet tie, kuri strādā ofisā – ne vairāk par 1500 kilokalorijām dienām. Katru dienu vajag izdzert ne mazāk par 2 litriem tīra ūdens.

Pievienot komentāru