Neteiksim, ka pārāk bieži, bet kādreiz ar mums sievietēm gadās tā, ka virpuļojot zemes dzīves problēmu un rūpju virpulī, mēs aizmirstam par svētkiem vai pludmales sezonu, kura strauji tuvojas un attopamies tikai tad, kad līdz jubilejai ir palikušas divas nedēļas, šajā brīdī runāt par to, kādu ļaunumu mēs esam nodarījuši savai veselībai, vispār ir lieki. Tātad, jums ir divas nedēļas un jums ir jāatbrīvojas no 12 kilogramiem. Tas nozīmē, ka jums steidzami ir vajadzīga diēta. Atbrīvoties no 12 liekajiem kilogramiem divu nedēļu laikā nav viegli, bet ja ir nepieciešams, tad mēs sievietes, varam tikt ar visu galā. Kaut gan jāsaka, ka vajag būt ļoti drosmīgam cilvēkam, lai piekristu tādai, mazliet neprātīgai diētai, turklāt, ar ļoti labu veselību, citādāk ķerties klāt tādai diētai nemaz nav vērts. Pirms diētas uzsākšanas, pakonsultējieties ar savu ārstu un pārliecinieties, ka tā jums ir piemērota.

Šo diētu nedrīkst izmantot cilvēki kuriem ir hipertonija, kā arī tiem cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar urīnceļiem un sirds – asinsvadu sistēmu.

Tagad par diētu. Diētas pamatā ir ūdens dzeršana. Katru reizi, pirms ēšanas, jums vajag izdzert 2 glāzes ūdens, nevis uzreiz, bet pa maziem malciņiem un sākt ēst tikai pēc 20 minūtēm. Tas nozīmē, ka dienas laikā, jums vajag izdzert vismaz 1,5 – 2 litrus ūdens. Pēc ēdienreizes, nedrīkst lietot šķidrumu divas stundas. Tie cilvēki, kuri ir izmēģinājusi šo diētu, saka, ka tieši tas ir visgrūtāk izdarāms. Noturēties un nedzert, kaut vai vienu mazu malciņu, var cilvēki, ar stipru gribasspēku. Bet ja jūsu vēlme atbrīvoties no liekajiem kilogramiem ir lielāka nekā padzerties, tad jūs lieliski tiksiet ar to galā.

Tīra ūdens dzeršana sniegs jūsu organismam daudz labuma. Dietologi apgalvo, ka tīrs ūdens izvada no zarnu trakta toksīnus, tas, savukārt, palīdz attīrīt organismu, veicina vielmaiņu un gremošanas procesus, kā arī visa organisma kopējo labsajūtas stāvokli. Vēl viens nosacījums – ūdens nedrīkst būt ledus auksts, vislabāk, ja tas ir istabas temperatūrā, silts vai patīkami karsts.

Aizliegtie produkti. Šīs diētas laikā no ēdienkartes vajag izslēgt visus saldumus, ceptos ēdienus, sāli, konservus, majonēzi, gāzētos dzērienus, veikala sulas, treknus un asus ēdienus, sviestu, alkoholu, uzkodas ēdienreižu starplaikos, sēdēšanu kafejnīcās un kafijas dzeršanu kopā ar konfektēm. Ja jūs nevarat iztikt bez saldumiem, tad 2 nedēļu laikā varat apēst 3 saujiņas žāvētu aprikožu, plūmju, rozīņu vai 1 ēdamkaroti medus.

Ņemot vērā visu augstāk uzrakstīto, jūs pati varat lieliski sastādīt ēdienkarti 2 nedēļām. Atcerieties, tādu diētu var ieturēt tikai 2 nedēļas, jo daudzu produktu izslēgšana no ēdienkartes ilgāk par divām nedēļām var draudēt ar nopietnām veselības problēmām. Organismam ir nepieciešams ēdiens, tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst no tā atteikties. Ūdens uzlabo vielmaiņu, kuņģis sāk izstrādāt kuņģa sulu un ja tam nebūs ko pārstrādāt, tas sāks ēst “pats sevi”. Nepārbaudiet sevi uz izturību, jūs varat viegli pazaudēt veselību, bet atgriezt to ir ļoti grūti, kādreiz pat neiespējami.

Pievienot komentāru