atslodzes-diena

Atslodzes dienas, daudzu cilvēku skatījumā ir “burvju nūjiņa”, kura palīdz ķermenim atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, pēc garo svētku gastronomiskajām izvirtībām, burtiski vienas dienas laikā. Ir jāsaka, ka šie cilvēki nekļūdās un tas patiešām ir iespējams. Eksistē ļoti daudz dažādu recepšu, kuras ir paredzētas atslodzes dienām. Tādas, atslodzes dienas laikā ir iespējams atbrīvoties gandrīz no 3,5 liekajiem kilogramiem.

Izvēloties efektīvas atslodzes dienas produktus, vajag vadīties pēc savas garšas izjūtām un rezultāta, kuru vēlaties sasniegt. Piemēram, nepopulārie gurķi var sniegt ļoti iespaidīgu rezultātu – mīnus 3.5 kg, bet visu iecienītie griķi, atslodzes dienas laikā var palīdzēt atbrīvoties tikai no 1,5 kg liekā svara.

Kāds labums ir no atslodzes dienām?

Atslodzes dienas tievēšanai tiek izmantotas parasti trijos gadījumos: pēc ilgstošas, pārlieku lielas ēdiena lietošanas, tad, kad jūs fiziski sajūtat, ka esat pārēdies, kā arī tajos gadījumos, kad atslodzes diena noslēdz ilgstošu diētas periodu. Daudzi cilvēki regulāri izmanto atslodzes dienas, lai kontrolētu savu svaru, tās ir profilakses dienas liekā svara likvidēšanai.

Mēs nevaram apgalvot, ka kāds no atslodzes dienu veidiem vislabāk atbilst kādam no šiem mērķiem, visticamāk, ka šajā gadījumā labāk ir vadīties pēc garšas izjūtām un atslodzes dienās pieturēties pie to produktu saraksta, kuri jums garšo, piemēram, jums garšo kefīrs, tad ievērojiet kefīra, nevarat ciest griķus, tad atslodzes dienas laikā nelietojiet griķus, izvēlieties tos produktus, kuri jums garšo.

Vajag ņemt vērā arī to rezultātu, kuru jūs gribat sasniegt, piemēram, ja jums vajag nomest maksimālo daudzumu lieko kilogramu, tad vajag izvēlēties ābolu vai gurķu diētu. Ievērojot atslodzes dienas ir ļoti svarīgi saprast, ka svara zudums notiek ne jau tāpēc, ka jūs esat atbrīvojušies no taukiem, bet gan tāpēc, ka no jums, gandrīz 95% tiek izvadīts liekas šķidrums un sakrājušies “pārtikas atkritumi”.

Gurķu atslodzes diena

Gurķu atslodzes dienas ir ļoti efektīvas tāpēc, ka šis dārzenis satur minimālu kaloriju skaitu un tas ir ļoti svarīgi tiem cilvēkiem, kuri vēlas atbrīvoties no liekā svara. Gurķi satur vielas, kuras palēnina ogļhidrātu pārvēršanos taukos. Gurķu atslodzes dienu var saukt par vienu no visefektīvākajām atslodzes dienām, jo šīs dienas laikā ir iespējams pazaudēt 3,5 kg liekā svara.

Gurķu atslodzes dienā tiek uzņemts vismazāk kaloriju, kādreiz to daudzums pat nepārsniedz 300 kaloriju, tāpēc vislabāk šo atslodzes dienu ir pavadīt mājās, neveicot nekādu fizisko un garīgo darbību.

Plusi un mīnusi. Vislielākais un vispatīkamākais pluss – efektīva svara zaudēšana, kādreiz tā var sasniegt pat 3,5 kilogramus.

Ēdienkarte. 1,5 kg gurķu sadala 5 – 6 ēdienreizēm. Lieto tos bez sāls, mērcēm un garšvielām, bet visas dienas laikā drīkst pievienot 1 – 2 ēdamkarotes kliju un 2 olas.

Ābolu atslodzes diena

Eiropas mikrobiologi ir pierādījuši, ka bieža ābolu lietošana veicina īpaša, baktēriju veida palielināšanos zarnu traktā. Šīs baktērijas novērš pūšanas procesu un veicina labāku barības vielu uzsūkšanos. Amerikāņu zinātnieki ir pierādījuši, ka tie cilvēki, kuri dienas laikā apēd trīs ābolus, lieko svaru zaudē daudz ātrāk nekā tie cilvēki, kuri šo augli ignorē.

Daudz profesionāli dietologi iesaka, ābolu atslodzes dienas laikā lietot ne tikai svaigus, bet arī ceptus ābolus.

Ābolu diētas plusi un mīnusi. Āboli ne tikai bagātina organismu ar dzelzi un vitamīniem, bet arī veicina “sliktā” holesterīna samazināšanos. Pie mīnusiem varam atzīmēt to, ka āboli ēšana veicina apetītes palielināšanos.

Ēdienkarte. Atslodzes dienai ir nepieciešams 1,5 kg ābolu, vislabāk, ar skābu vai neitrālu garšu, tikai ne ar saldu garšu. Visas dienas garumā izmantojiet tikai vienu formulu, tad, kad esat izsalcis, apēdiet ābolu, bet, ja jūs negribat ābolu, tātad, jūs neesat izsalcis. Izņemot ābolus, šajā dienā vajag vēl izdzert 1,5 litri tīra, negāzēta ūdens.

Pievienot komentāru